Kiedy bolą nas plecy - Co możemy zrobić - Instrukcja obsługi głębokiego gorsetu mięśniowego.

Materiał przygotowany przez mgr Anna Ścisłowską
Witam Państwa Ciepło.

W prezentowanym materiale mamy ćwiczenie które pozwoli na wstępną ocenę czy nasz głęboki gorset działa prawidłowo
Punkt po punkcie

Wszystkie wytyczone warunki muszą zostać spełnione

  • Zaczynasz wypuszczać powietrze, wciągasz brzuch nie ruszasz kręgosłupem i
  • Pod palcami pojawić się powinna wyczuwalna niewielka zmiana
  • Zmiana jest symetryczna po obu stronach i bardzo delikatna- Jeśli mamy możliwość poprośmy kogoś z domowników o to by nagrał nas od góry (tak jak na prezentowanym filmie. Powinniśmy w trakcie tego manewru zaobserwować że nasza talia delikatnie się zwęża

Kiedy test wyszedł nieprawidłowo?

Wystarczy że pojawia się jedna z wyszczególnionych obserwacji

  • Brak wyczuwalnej zmiany pod palcami- zmiana jest asymetryczna
  • Talia nie zwęża się (symetrycznie) a być może gwałtownie poszerza?

Ten test przeprowadzamy w warunkach domowych. Nie daje nam 100 procent gwarancji. Starałam się krok po kroku na nagraniu i w opisie pokazać jak go wykonać. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania proszę o bezpośredni kontakt chętnie pomogę.

Obecna sytuacja i stres jaki temu towarzyszy nie sprzyja zdrowym plecom. Stres jest jednym z głównych czynników powodujących problemy kręgosłupa. Temu podkreślam że jeśli chcemy uczestniczyć w zajęciach online proponowanych przez instruktorów fitness to w żadnym wypadku nie róbmy tego kiedy bolą nas plecy lub już wiemy że mamy problemy.

Wiele osób pisze do mnie z zapytaniem o moje szkolenie Pilates Core - Trening Medyczny.Obecna sytuacja jak możemy z łatwością przewidzieć nie zmieni się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Moje doświadczenie w prowadzeniu tego kursu to 9 lat i ponad 1000 studentów ale czy to wystarczy?.

Przez ostatni tydzień zastanawiałam się czy jest to wykonalne. Tak mogę to zrobić. Jak wyglądać będzie teraz moje szkolenie? Udostępniam część materiałów (nagranie kursu tak jak w wersji stacjonarnej) oraz indywidualnych codziennych wykładów i konsultacji (dodatkowa praca wykonana we własnym zakresie wysyłana do mnie każdego dnia do weryfikacji)

Dodatkowo przewiduję jeden dzień na naukę indywidualną - Forma Stacjonarna (lub w przypadku braku możliwości video transmisję) Wszyscy uczestnicy będą mogli po zakończeniu restrykcji związanych z wirusem przyjechać jako wolni słuchacze na stacjonarną wersję kursu bezpłatnie.

Większość opłaty tego kursu będzie miała odroczoną formę płatności. Zdaję sobie sprawę z tego iż niektórzy z Państwa nie mogą sobie w obecnej sytuacji pozwolić na pełną wpłatę. Szczegóły kursu zostaną udostępnione na naszej stronie. Szkolenie zaczynamy już 5 Kwietnia. W razie pytań służę pomocą

Proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny tel 796-207-748 Preferowane godziny to 9-18

Pozdrawiam Państwa Serdecznie

Anna Ścisłowska dyrektor BBPilates school

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami.

Miejsca Szkoleń

*

Halifax

United Kingdom

*

Warszawa

Poland

*

Podkowa Leśna

Poland

*

Phone : +48 796 207 748

Phone : +44 74 90 78 99 98

Email : pilateseci@gmail.com