BB Pilates School

BB PIlates School została założona w 2009 roku przez mgr Anna Ścisłowską. W ciągu 8 lat szkołę ukończyło ponad 700 wysoko wykwalifikowanych instruktorów Pilates, którzy prowadzą zajęcia na całym świecie.

Co stawia naszą szkołę ścisłej światowej czołówce? Jeszcze kilka pokoleń temu aktywność fizyczna była integralną częścią codziennego życia.W imię postępu wyrwaliśmy się z tego tak dokładnie, że brak aktywności fizycznej wydaje się czymś normalnym. Pomimo wiedzy, jaką dziś dysponujemy to problem, z którym będziemy się zmagać w najbliższej przyszłości.

Program szkolenia Instruktorów Pilates w naszej szkole jest oparty na zintegrowanym treningu, który przywraca prawidłowe wzorce w aparacie ruchu, eliminując przyczynę powstania problemu nie leczy objawów. Jak każda Metoda Pilates Klasyczny ma swoje wady i to własnie o nich mówiła i pisała już 9 lat temu założyciel BB Pilates School Anna Ścisłowska. Byliśmy pierwszą szkołą na świecie, która zwróciła uwagę na nieścisłości w rozumieniu i pracy nad głębokim gorsetem mięśniowym w stabilizacji głębokiej kręgosłupa. To nowatorskie spojrzenie łamiące obecne na ten czas paradygmaty pozwoliło pozostawić inne szkoły daleko w tyle. Cieszymy się, że na obecny moment zaczyna się to zmieniać. Dziś wiemy to na pewno nasza szkoła spełnia najwyższe standardy w rozumieniu treningu jako narzędzia, które ma pomóc i leczyć, a nie tylko dbać o wygląd zewnętrzny naszego ciała tworząc nie raz wtórne patologie prowadzące do operacji kręgosłupa.

Nauczyciel Prowadzący

autor

Mgr Anna Ścisłowska

Mgr Anna Ścisłowska ukończyła AWF w Warszawie. Instruktor fitness, nauczyciel Metody Pilates, Trener Personalny. Współzałożyciel i nauczyciel BBPilates School i PilatesECI. Twórca zintegrowanej Metody Pilates Core MT.

Współpracuje z najlepszymi ekspertami w dziedzinie treningu medycznego między innymi ze Dr. Stuartem MC Gillem.

Mgr Anna Ścisłowska podkreśla i propaguje znaczącą rolę ćwiczeń, jako terapii ruchowej, która jej zdaniem jest podstawową bazą do utrzymania prawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu.

Od autora

Kurs Instruktora Pilates Core - Dla kogo?

Ćwiczenia Pilates - Ćwiczenie znane w metodzie Pilates jako"setka" jest niebezpieczne dla kręgosłupa.

Pilates Klasyczny i Pilates Core - Co łączy a co dzieli?


Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami.

Miejsca Szkoleń

*

Halifax

United Kingdom

*

Warszawa

Poland

*

Podkowa Leśna

Poland

*

Phone : +48 796 207 748

Phone : +44 74 90 78 99 98

Email : pilateseci@gmail.com