O szkole

Kurs Instruktora Pilates - Kurs Pilates Praca na matach I i II stopień ,pozwala opanować Metodę Pilates w stopniu rozszerzonym od podstaw. Dzięki wprowadzeniu naucznia Metodą Pilates i Pilates Core, jesteśmy pierwszą Polską szkołą Pilates, która spelnia najwyższe światowe standardy. Szkolenie pozwala zrozumieć i umiejętnie dostosować ćwiczenia w grupach na wszystkich poziomach zaawansowania jak również w grupach zwiększonego ryzyka Pilates - "Ćwiczenia po porodzie", "Zdrowy Kręgoslup", "Senior". Nauczycielem prowadzącym jest mgr Anna Ścisłowska, założyciel BBPilates school, ekspert www.stylnazdrowie.pl. . W ciągu 7 lat szkołę ukończyło 600 wysoko wykwalifikowanych instruktorów oraz nauczycieli Metody Pilates którzy nauczają na terenie całej Europy.


Nauczyciel Prowadzący

Mgr Anna Ścisłowska

Mgr Anna Ścisłowska ukończyła AWF w Warszawie. Instruktor fitness, nauczyciel Metody Pilates, Trener Personalny. Współzałożyciel i nauczyciel BBPilates School i PilatesECI. Prowadzi wykłady w całym kraju, jest autorem licznych publikacji, twórca autorskiego programu medycznego. Pilates Core Pro

Współpracuje z najlepszymi ekspertami w dziedzinie treningu medycznego międzyinnymi ze Dr. Stuartem MC Gillem. Juz wkrótce odbędzie się w Polsce pierwsze szkolenie objęte jego patronatem McGill1 Odbudowa Funkcjonalności Kręgosłupa.

Główny organizator Kongresu: Movement Fitness&Medicine. Mgr Anna Ścisłowska podkreśla i propaguje znaczącą rolę ćwiczeń, jako terapii ruchowej, która jej zdaniem jest podstawową bazą do utrzymania prawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu.

nauczyciel

Linki do artykułów

Kontakt

Masz pytania skontaktuj się z nami.

Miejsca Szkoleń

*

Halifax

United Kingdom

*

Warszawa

Poland

*

Podkowa Leśna

Poland

*

Phone : +48 796 207 748

Phone : +44 74 90 78 99 98

Email : pilateseci@gmail.com